ARCADE | 15th to 20th century paintings

5 OCTOBER 2021
Auction, 1077
33

Scuola romana, sec. XVIII

6.000 / 8.000

Scuola romana, sec. XVIII

SACRA FAMIGLIA

olio su tela, cm 57x100

Roman school, 18th century

HOLY FAMILY

oil on canvas, cm 57x100