ARCADE | 15th to 20th century paintings

5 OCTOBER 2021
Auction, 1077
213

Scuola italiana, sec. XVIII

3.000 / 5.000

Scuola italiana, sec. XVIII

RITRATTO FEMMINILE

olio su tela, cm 89,5x73,5

Italian school, 18th century

FEMALE PORTRAIT

oil on canvas, cm 89,5x73,5