ARCADE | 15th to 20th century paintings

5 OCTOBER 2021
Auction, 1077
288

Scuola italiana, sec. XIX

€ 800 / 1.200

Scuola italiana, sec. XIX

RITRATTO MASCHILE

olio su tela, cm 61x49,5

Italian school, 19th century

MALE PORTRAIT

oil on canvas, 61x49.5 cm