23  -  31 MARCH 2021
Timed auction, 1064
26

Scuola fiamminga, inizi sec. XIX

€ 1.000 / 1.500
Auction closed

RITRATTO MASCHILE

olio su tela, cm 41x31

Flemish school, early 19th century

MALE PORTRAIT

oil on canvas, cm 41x31