Old Master Paintings

8 JUNE 2021
Auction, 1057
47

Scuola Italiana, sec. XVII

6.000 / 8.000

Scuola Italiana, sec. XVII

DAVID

olio su tela, cm 97,5x80,5

Italian school, 17th century

DAVID

oil on canvas, cm 97,5x80,5