Old Master Paintings

8 JUNE 2021
Auction, 1057
31

Scuola emiliana, sec. XVII

4.000 / 6.000

Scuola emiliana, sec. XVII

CROCEFISSIONE

olio su lavagna, cm 58x47

Emilian school, 17th century

CRUCIFIXION

oil on slate, cm 58x47