ONLINE AUCTION | AUREA. ITALIAN AND FOREIGN GOLD COINS AND MEDALS

23 NOVEMBER  -  3 DECEMBER 2020
Timed auction, 1034
20

FRANCIA CARLO X (1824-1830) 40 FRANCHI 1828 A

€ 400 / 600
Auction closed
The lot was awarded at a value of: 450 €  c.n.i.

Au gr. 12,84

BB/SPL VF/EF