ONLINE AUCTION | AUREA. ITALIAN AND FOREIGN GOLD COINS AND MEDALS

23 NOVEMBER  -  3 DECEMBER 2020
Timed auction, 1034

AUSTRIA. 100 SCELLINI 1931

€ 700 / 1.000
Auction closed
The lot was awarded at a value of: 900 €  c.n.i.

AUSTRIA. 100 SCELLINI 1931

Au gr. 23,50 Fried. 520

SPL/FDC EF/MS