2 FEBRUARY 2021
Auction, 1012
11

Artista caravaggesco, sec. XVII

€ 15.000 / 20.000

ANGELO

olio su tela, cm 65,5x54,5

Caravaggesque artist, 17th century

ANGEL

oil on canvas, cm 65,5x54,5