ARCADE | 16th to 20th century paintings

29 SEPTEMBER 2020
Auction, 1005
156

Scuola italiana, sec. XVII

€ 1.200 / 1.800

Scuola italiana, sec. XVII

ECCE HOMO

olio su tavola, cm 49x38

Italian school, 17th century

ECCE HOMO

oil on panel, cm 49x38