ARCADE | 16th to 20th century paintings

29 SEPTEMBER 2020
17

Scuola fiamminga, sec. XVII

RITRATTO MASCHILE

olio su tela, cm 64x53

Flemish school, 17th century

MALE PORTRAIT

oil on canvas, cm 64x53

Estimate   1.500 / 2.000

11 - 20  of 320 Lots
11
1.500 / 2.500
12
4.000 / 6.000
13
1.800 / 2.500
14
1.500 / 2.000
15
1.500 / 2.000
16
3.000 / 5.000
17
1.500 / 2.000
18
2.500 / 3.500
19
2.500 / 3.500
20
5.000 / 7.000
11 - 20  of 320 Lots