ARCADE | 16th to 20th century paintings

29 SEPTEMBER 2020
12

Scuola fiamminga, sec. XVII

FLAUTISTA

olio su tela, cm 62x52

Flemish school, 17th century

FLUTE PLAYER

oil on camvas, cm 62x52

Estimate   4.000 / 6.000

11 - 20  of 320 Lots
11
1.500 / 2.500
12
4.000 / 6.000
13
1.800 / 2.500
14
1.500 / 2.000
15
1.500 / 2.000
16
3.000 / 5.000
17
1.500 / 2.000
18
2.500 / 3.500
19
2.500 / 3.500
20
5.000 / 7.000
11 - 20  of 320 Lots