ARCADE | 16th to 20th century paintings

29 SEPTEMBER 2020
Auction, 1005
166

Scuola emiliana, sec. XVII

€ 500 / 700

Scuola emiliana, sec. XVII

SAN PETRONIO

olio su tela, cm 62,5X49,5

Emilian school, 17th century

SAINT PETRONIUS

oil on canvas, cm 62,5x49,5