ARCADE| 16th TO 20th CENTURY PAINTINGS

3 MARCH 2020
Auction, 0334
21

Scuola romana, sec. XVIII

€ 700 / 1.500

Scuola romana, sec. XVIII

MADONNA ORANTE

olio su rame, cm 27x20,5

Roman school, 18th century

PRAYING MADONNA

oil on copper, cm 27x20,5