MODERN AND CONTEMPORARY ART

31 OCTOBER  -  8 NOVEMBER 2019
Timed auction, 0329
108

PUPINO SAMONA'

€ 100 / 300
Auction closed

PUPINO SAMONA'

(Palermo 1925 - Palermo 2007)

Composizione

tecnica mista su carta, cm  20x24,5

firmato

 Composition
mixed media on paper
20x24.5 cm
signed