Arcade | Books, Silver, Porcelain and Majolica, Coins

16  -  17 DECEMBER 2019
Auction, 0323
672

FRANCIA. TRE MARENGHI D’ORO

€ 600 / 800

FRANCIA. TRE MARENGHI D’ORO

Au tot. gr. 19,20

1818 W, 1864 A, 1875 A,

BB+/SPL

FRANCE. THREE GOLD MARENGHI Au tot. gr. 19,20. VF+/EF

(3)