Arcade | Books, Silver, Porcelain and Majolica, Coins

16  -  17 DECEMBER 2019
Auction, 0323
630

CARLO FELICE (1821-1831) 5 LIRE 1827 Genova

€ 100 / 300

Ag Gig. 45 Mont. 64

BB+/q.SPL

CARLO FELICE (1821-1831) 5 LIRE 1827 Genua AG Gig. 45 Mont. 64 VF+/a. EF