OLD MASTER PAINTINGS

26 NOVEMBER 2019
Auction, 0317
29

Scuola emiliana, sec. XVIII

€ 8.000 / 12.000

Scuola emiliana, sec. XVIII

NATURA MORTA

olio su tela, cm 200x150

Emilian school, 18th century

STILL LIFE

oil on canvas, cm 200x150