OLD MASTER PAINTINGS

26 NOVEMBER 2019
29

Scuola emiliana, sec. XVIII

NATURA MORTA

olio su tela, cm 200x150

Emilian school, 18th century

STILL LIFE

oil on canvas, cm 200x150

Estimate   8.000 / 12.000

21 - 30  of 46 Lots
21
15.000 / 20.000
22
40.000 / 60.000
23
6.000 / 8.000
24
20.000 / 30.000
25
6.000 / 8.000
26
40.000 / 60.000
27
40.000 / 60.000
28
10.000 / 15.000
29
8.000 / 12.000
30
4.000 / 6.000
21 - 30  of 46 Lots