ARCADE | 15th to 20th century paintings

2 OCTOBER 2019
Scuola italiana, sec. XVII
98

Scuola italiana, sec. XVII

SANTA ROSALIA

olio su tela, cm 52,5x70,5

Italian school, 17th century

SAINT ROSALY

oil on canvas, cm 52,5x70,5

Estimate  € 2.500 / 3.500

71 - 80  of 301 Lots
71
€ 5.500 / 7.000
72
€ 3.000 / 5.000
73
€ 2.500 / 4.000
74
€ 3.000 / 5.000
75
€ 600 / 800
76
€ 10.000 / 15.000
77
€ 4.000 / 6.000
78
€ 7.000 / 10.000
79
€ 3.000 / 5.000
80
€ 6.000 / 8.000
71 - 80  of 301 Lots