ARCADE | 15th to 20th century paintings

2 OCTOBER 2019
Auction, 0311
221

Scuola francese, sec. XVIII

€ 1.500 / 2.500

Scuola francese, sec. XVIII

SCENA EROTICA

olio su tela, cm 40x21

French school, 18th century

EROTIC SCENE

oil on canvas, cm 40x21