OLD MASTER PAINTINGS

14 MAY 2019
Auction, 0295
67

Scuola bolognese, sec. XVII

€ 6.000 / 8.000

Scuola bolognese, sec. XVII

ECCE HOMO

olio su tela, cm 73,5X59,5

Bolognese school, 17th century

ECCE HOMO

oil on canvas, cm 73,5x59,5