ARCADE | 14th TO 20th CENTURY Paintings

26 FEBRUARY 2019
Auction, 0290
99

Scuola veneta, sec. XVI

€ 800 / 1.500

Scuola veneta, sec. XVI

SACRA FAMIGLIA

olio su tavola, cm 27x30

Venetian school, 16th century

HOLY FAMILY

oil on panel, cm 27x30