ARCADE | 14th TO 20th CENTURY Paintings

26 FEBRUARY 2019
Auction, 0290

Scuola olandese, sec. XVIII

€ 3.000 / 5.000

Scuola olandese, sec. XVIII

RITRATTO FEMMINILE

olio su tela, cm 75x63

Dutch school, 18th century

FEMALE PORTRAIT

oil on canvas, cm 75x63