ARCADE | 14th TO 20th CENTURY Paintings

26 FEBRUARY 2019
Auction, 0290
175

Scuola italiana, sec. XVIII

€ 2.000 / 3.000

Scuola italiana, sec. XVIII

NATIVITA'

olio su rame, cm 47x36

Italian school, 18th century

NATIVITY

oil on copper, cm 47x36