ARCADE | 14th TO 20th CENTURY Paintings

26 FEBRUARY 2019
Scuola emiliana, sec. XVII
25

Scuola emiliana, sec. XVII

ECCE HOMO

olio su tela, cm 48x37

Emilian school, 17th century

ECCE HOMO

oil on canvas, cm 48x37

Estimate   1.000 / 2.000

21 - 30  of 417 Lots
21
9.000 / 12.000
22
14.000 / 18.000
23
5.000 / 8.000
24
2.500 / 3.500
25
1.000 / 2.000
26
2.000 / 3.000
27
1.200 / 2.000
28
1.200 / 2.000
29
5.500 / 8.000
30
4.000 / 6.000
21 - 30  of 417 Lots