Fine silver, Coins and Medals, Books

26 NOVEMBER 2018
Auction, 0276
448

MESSICO 20 PESOS 1959

300 / 500

MESSICO 20 PESOS 1959

Au gr. 16,71 Fr. 171

SPL/FDC colpetti ai bordi

MEXICO 20 PESOS 1959 EF/UNC