Fine silver, Coins and Medals, Books

26 NOVEMBER 2018
Auction, 0276
441

FRANCIA CINQUE MEZZI MARENGHI

300 / 400

FRANCIA CINQUE MEZZI MARENGHI

1856 (2), 1857 (2), 1911

Au tot. gr. 16,00

BB/SPL (5)

FRANCE FIVE GOLD MEZZI MARENGHI VF/EF