modern and contemporary art

4 -  12 JULY 2018
ROBERTA PUGNO
51

ROBERTA PUGNO

(Bolzano)

litografia, cm 34,5x28,5

esemplare ed. 68/86

firmato

Auction expired!!!
unsold: 100 €