modern and contemporary art

4  -  12 JULY 2018
Timed auction, 0264
51

ROBERTA PUGNO

€ 100 / 150
Auction closed

ROBERTA PUGNO

(Bolzano)

litografia, cm 34,5x28,5

esemplare ed. 68/86

firmato