modern and contemporary art

4  -  12 JULY 2018
Time auction, 0264
53

MARINA BINDELLA

100 / 150
Auction expired
unsold: 100 €

MARINA BINDELLA

(Perugia 1957)

litografia, cm 29x35,4

esemplare ed. 5/100

firmato