modern and contemporary art

4 -  12 JULY 2018
ALBERTO SUGHI
54

ALBERTO SUGHI

(Cesena 1928 - Bologna 2012)

litografia, cm 35x28

esemplare ed. 14/100

firmato

Auction expired!!!
unsold: 100 €