Coins and Medals

1 JUNE 2018
Auction, 0252
471

SAVOIA, COLONIA ERITREA, UMBERTO I (1890-1896), 5 LIRE 1891 ROMA

250 / 350

Ar Gig. 1

Rara BB+ delicata patina uniforme