Coins and Medals

1 JUNE 2018
Auction, 0252
472

SAVOIA, COLONIA ERITREA, UMBERTO I (1890-1896), 2 LIRE 1890 ROMA

200 / 400

Ar Gig. 3

FDC bella patina di medagliere