DIPINTI ANTICHI

21 DICEMBRE 2022
Asta, 1170
52

Artista veneto, sec. XVIII

Stima
3.000 / 5.000

Artista veneto, sec. XVIII

RITRATTO MASCHILE

olio su tela, cm 114x87,5

Venetian artist, 18th century

PORTRAIT OF A NOBLEMAN

oil on canvas, cm 114x87,5