25 GIUGNO 2021
Asta, 1033
209

SAVOIA. CARLO ALBERTO (1831-1849) 5 LIRE 1840 Genova

Stima
600 / 1.000

Ar Gig. 71  Mont. 123

SPL/FDC EF/MS