9 DICEMBRE 2019
Asta, 0324
43

XAVIER BUENO

Stima
€ 6.000 / 8.000

XAVIER BUENO

(Vera De Bidasoa 1915 - Fiesole 1979)

Fanciulla

olio su tela

cm 40x50

firmato

Girl

oil on canvas

40x50 cm

signed