DIPINTI ANTICHI

26 NOVEMBRE 2019
Asta, 0317
25

Scuola toscana, sec. XVII

Stima
€ 6.000 / 8.000

Scuola toscana, sec. XVII

APOLLO

olio su tela, cm 82x55,5

Tuscan school, 17th century

APOLLO

oil on canvas, cm 82x55,5